RFW day2 SockBox apskats

by stefanijavidzus

Vakar, t.i. piektdien (28. oktobrī), man bija tas gods apmeklēt divas, nenoliedzami lieliskas, skates Riga Fashion Week ietvaros. TDaniell un SockBox. Par pirmo jūs dzirdēsiet nedaudz vēlāk, bet tagad – par zeķēm.

Viss greznais pasākums norisinājās ne mazāk greznā vietā – Bibliotēkā No.1 (Vernisāža). Par vietu trūkumu gan varētu kādu skarbu vārdu teikt, bet, pieņemu, ka pat organizatori nevarēja paredzēt tādu cilvēku pieplūdumu kāds bija tovakar. Krēslu rindas bija tikai divas un kājās stāvētāju bija ne mazums.

Kā parasti, arī šoreiz sākums krietni ievilkās un arī pārtraukums starp abām skatēm bija, maigi sakot, nepatīkams. Aiz durvīm drūzmējās un spiedās lielākā daļa sanākušo viesu, nemaz nerunājot par svaigu gaisu, kas tādā situācijā būtu luksus.

Bet tad, saku godīgi, viss pazuda kā nebijis, jo klāt bija ilgi gaidītā skate, kas iesākās ar nelielu kino, kā ievadu. Šo īsfilmu varat noskatīties šeit.

Pēc klipa balto, spriežu, papīra aizkaru saplosīja pirmā modele – ar aizietām acīm, melnu, pumpiņām rotātu bodiju un ar zeķturiem stiprinātām, seksīgām, melnām zeķēm. Kas notiks tālāk bija skaidrs. Viena pēc otras, modeles nāca uz mēles un defilēja tik strauji, asi, precīzi. Liekās, ka vēroju mežonīgas kaķenes, izlaistas brīvībā. Tik provocējoša bija šī skate.

sockbox1

sockbox4

sockbox6

sockbox2

sockbox3

sockbox5

sockbox7

sockbox8

Manas favorītes bija zeķes ar dārgakmeņiem, caursīdīgo, pumpiņām klāto maliņu un miesas krāsas ar ziediem.

Kopumā šī skate man liekas kā viena no veiksmīgākajām, kuras vispār esmu redzējusi un arī pārsteigumiem pilnākā. Modeļu darbs bija tik pārliecinošs un profesionāls. Tā vien gribās lekt kājās un doties iegādāties kādu pāri sev. Noformējums skatei izcils, viss saplānots un mūzika, tik tiešām kā no gangsteru filmām. Atmosfēra bija tieši kā vajag.

Daļu no skates varat noskatīties šeit un bildes no delfi.lv . Titulbilde Mārtiņš Otto .

Paldies par uzmanību un lai jums karsts šis vakars.

Advertisements